Item Ansiklopedisi
Legionnaire Band

Legionnaire Band özellikleri (+0 – +5)

Ring

Legionnaire Band, Knight Online'da Ring türünde bir aksesuardır. +0 seviyesinden +5 seviyesine Defense Ability 30 → 70, Health Bonus 8 → 28, Dexterity Bonus 7 → 27 olur. Aşağıda her yükseltme seviyesindeki özelliklerini bulabilirsiniz.

Legionnaire Band seviye seviye özellikler

SeviyeDefense Ability
+030
+134
+238
+345
+455
+570

Legionnaire Band bonus ve dirençleri

Özellik+0+1+2+3+4+5
Health Bonus81115182228
Dexterity Bonus71014172127
HP Bonus5075100125150175
MP Bonus305580105130155
Resistance to Flame202225303545
Resistance to Glacier303235404555
Resistance to Lightning404245505565
Resistance to Curse303235404555

Legionnaire Band nereden düşer?

İçinden çıktığı gem ve fragmentler

KO Wiki'ye göre: Legionnaire Band, Juraid Mountain (JR) etkinliğinden kazanılan Black, Green, Blue, Yellow, Red ve Silvery Gem'lerden çıkabilen Ring türünde bir itemdir.

Knight Online drop listesi

Legionnaire Band sabit özellikleri

Tür
Ring

Diğer Ring itemleri

Item adları, ikonları ve değerlerinin kaynağı: Knight Online Wiki (KO Rehberi), CC BY-SA 4.0. Kaynak sayfa: https://wiki.korehberi.com/Legionnaire_Band. Değerler güncel oyunla küçük farklar gösterebilir.