Item Ansiklopedisi
Hero's Valor

Hero's Valor özellikleri (+0 – +5)

Ring

Hero's Valor, Knight Online'da Ring türünde bir aksesuardır. +0 seviyesinden +5 seviyesine Defense Ability 10 → 50, Strength Bonus 8 → 27, Health Bonus 5 → 24 olur. Aşağıda her yükseltme seviyesindeki özelliklerini bulabilirsiniz.

Hero's Valor seviye seviye özellikler

SeviyeDefense Ability
+010
+115
+218
+325
+435
+550

Hero's Valor bonus ve dirençleri

Özellik+0+1+2+3+4+5
Strength Bonus81115182227
Health Bonus5812151924
HP Bonus5075100125150175
Resistance to Flame404245506575
Resistance to Glacier101215182535
Resistance to Lightning404245506575
Resistance to Curse303235404555

Hero's Valor nereden düşer?

İçinden çıktığı gem ve fragmentler

KO Wiki'ye göre: Hero's Valor, Juraid Mountain (JR) etkinliğinden kazanılan Black, Green, Blue, Yellow, Red ve Silvery Gem'lerden çıkabilen Ring türünde bir itemdir.

Knight Online drop listesi

Hero's Valor sabit özellikleri

Tür
Ring

Diğer Ring itemleri

Item adları, ikonları ve değerlerinin kaynağı: Knight Online Wiki (KO Rehberi), CC BY-SA 4.0. Kaynak sayfa: https://wiki.korehberi.com/Hero%27s_Valor. Değerler güncel oyunla küçük farklar gösterebilir.