Item Ansiklopedisi
Akara's Legionnaire Band

Akara's Legionnaire Band özellikleri (+0 – +5)

Ring

Akara's Legionnaire Band, Knight Online'da Ring türünde bir aksesuardır. +0 seviyesinden +5 seviyesine Defense Ability 30 → 70, Health Bonus 9 → 29, Dexterity Bonus 7 → 27 olur. Aşağıda her yükseltme seviyesindeki özelliklerini bulabilirsiniz.

Akara's Legionnaire Band seviye seviye özellikler

SeviyeDefense Ability
+030
+134
+238
+345
+455
+570

Akara's Legionnaire Band bonus ve dirençleri

Özellik+0+1+2+3+4+5
Health Bonus91317202429
Dexterity Bonus71014172127
HP Bonus5075100125150175
MP Bonus305580105130155
Resistance to Flame202225303545
Resistance to Glacier303235404555
Resistance to Lightning404245505565
Resistance to Curse303235404555

Akara's Legionnaire Band nereden elde edilir?

KO Wiki'ye göre: Akara's Legionnaire Band, Akara's Altar'dan açık arttırmayla elde edilebilen bir Ring'dir.

Knight Online drop listesi

Akara's Legionnaire Band sabit özellikleri

Tür
Ring

Diğer Ring itemleri

Item adları, ikonları ve değerlerinin kaynağı: Knight Online Wiki (KO Rehberi), CC BY-SA 4.0. Kaynak sayfa: https://wiki.korehberi.com/Akara%27s_Legionnaire_Band. Değerler güncel oyunla küçük farklar gösterebilir.