Item Ansiklopedisi
Akara's Hero's Valor

Akara's Hero's Valor özellikleri (+0 – +5)

Ring

Akara's Hero's Valor, Knight Online'da Ring türünde bir aksesuardır. +0 seviyesinden +5 seviyesine Defense Ability 10 → 50, Strength Bonus 9 → 29, Health Bonus 5 → 24 olur. Aşağıda her yükseltme seviyesindeki özelliklerini bulabilirsiniz.

Akara's Hero's Valor seviye seviye özellikler

SeviyeDefense Ability
+010
+115
+218
+325
+435
+550

Akara's Hero's Valor bonus ve dirençleri

Özellik+0+1+2+3+4+5
Strength Bonus91317202429
Health Bonus5812151924
HP Bonus5075100125150175
Resistance to Flame404245506575
Resistance to Glacier101215182535
Resistance to Lightning404245506575
Resistance to Curse303235404555

Akara's Hero's Valor nereden elde edilir?

KO Wiki'ye göre: Akara's Hero's Valor, Akara's Altar'dan açık arttırmayla elde edilebilen bir Ring'dir.

Knight Online drop listesi

Akara's Hero's Valor sabit özellikleri

Tür
Ring

Diğer Ring itemleri

Item adları, ikonları ve değerlerinin kaynağı: Knight Online Wiki (KO Rehberi), CC BY-SA 4.0. Kaynak sayfa: https://wiki.korehberi.com/Akara%27s_Hero%27s_Valor. Değerler güncel oyunla küçük farklar gösterebilir.