Item Ansiklopedisi
Akara's Elemental Pendant

Akara's Elemental Pendant özellikleri (+0 – +5)

Necklace

Akara's Elemental Pendant, Knight Online'da Necklace türünde bir aksesuardır. +0 seviyesinden +5 seviyesine Defense Ability 20 → 60, Health Bonus 11 → 36, Intelligence Bonus 5 → 18 olur. Aşağıda her yükseltme seviyesindeki özelliklerini bulabilirsiniz.

Akara's Elemental Pendant seviye seviye özellikler

SeviyeDefense Ability
+020
+124
+228
+335
+445
+560

Akara's Elemental Pendant bonus ve dirençleri

Özellik+0+1+2+3+4+5
Health Bonus111621263136
Intelligence Bonus5710121518
Magic Power Bonus6811131619
HP Bonus150225300375450525
MP Bonus100150200250300350
Resistance to Poison202225303545

Akara's Elemental Pendant nereden elde edilir?

KO Wiki'ye göre: Akara's Elemental Pendant, Akara's Altar'dan elde edilebilen Necklace türünde bir itemdir. Elemental Pendant'ın gelişmiş versiyonudur.

Knight Online drop listesi

Akara's Elemental Pendant sabit özellikleri

Tür
Necklace

Diğer Necklace itemleri

Item adları, ikonları ve değerlerinin kaynağı: Knight Online Wiki (KO Rehberi), CC BY-SA 4.0. Kaynak sayfa: https://wiki.korehberi.com/Akara%27s_Elemental_Pendant. Değerler güncel oyunla küçük farklar gösterebilir.